Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider
Slider

Nietrzeźwy kierował autem, nie zatrzymał się do kontroli drogowej, posiadał zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany a wszystko to w ramach recydywy [U SĄSIADÓW]

Policjanci z Posterunku Policji w Regiminie po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierowcę, który nie zatrzymał się do kontroli, posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Wczoraj wieczorem w miejscowości Włosty w trakcie patrolu funkcjonariusze Posterunku Policji w Regiminie zauważyli samochód marki Audi, którego kierujący może być osobą poszukiwaną. Do zatrzymania pojazdu użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych na które kierowca Audi nie reagował tylko przyśpieszył i zaczął uciekać. Po krótkim czasie został zatrzymany. W trakcie interwencji mężczyzna celowo wprowadzał w błąd mundurowych co do swojej tożsamości i podawał nieprawdziwe dane. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się , że 39-latek jest poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności, posiada aktywny dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Ponadto pojazd, którym jechał nie miał aktualnych badań technicznych. Policjanci sprawdzili stan jego trzeźwości i badanie wykazało, że miał on prawie dwa i pól promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przesłuchania przyznał się do popełnionych czynów, których dopuścił się w warunkach recydywy. Za swoje zachowanie będzie musiał ponieść konsekwencje.
IP, KPP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider