poniedziałek, 2 października, 2023
AktualnościAktualności z PrzasnyszaImprezyWydarzenia

Obywatelski Konwój Humanitarny laureatem Mazowieckich Barw Wolontariatu

Przasnyski Obywatelski Konwój Humanitarny został laureatem tegorocznej edycji Mazowieckie Barwy Wolontariatu w kategorii wolontariat grupowy. Uroczysta XII gala odbyła się w poniedziałek, 19 grudnia w Teatrze Warszawskiej Opery Kameralnej.

Obywatelski Konwój Humanitarny Przasnysz został laureatem kategorii: wolontariat grupowy. Wolontariusze z Przasnysza zostali wybrani jako jedna z 21 zgłoszonych grup z całego Mazowsza.

Nagrodę w imieniu Konwoju odebrał Arkadiusz Szewda. W czasie uroczystości nie krył wzruszenia. – W imieniu całego Konwoju chcielibyśmy podziękować za docenienie nas. Zabrakło tu dziś z nami kilku osób. Chciałbym wspomnieć Bartka, Monikę Kasię, Jarka, Agnieszkę, którzy z nami nie przyjechali. Tak naprawdę ta nagroda nie należy się nam. Ta nagroda należy się tym wszystkim, którzy nas wspierają, To niezliczone armie ludzi, których nie sposób wymienić. Sami byśmy nic nie zrobili. Dziękujemy – powiedział.

Nagrodzeni na gali wolontariusze to: Bartosz Gnojewski, Arkadiusz Szweda, Katarzyna Siuda, Justyna Pogorzelska, Anna Mucha, Monika Łukasiak, Katarzyna Kopka, Urszula Krajanka- Szweda, Tomasz Kopka, Rafał Gotowiec, Bartłomiej Siedlecki i Adam Pogorzelski.