środa, 4 października, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleria

Pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych z Gminną Biblioteką Publiczną w Bogatem [ZDJĘCIA]

Minął pierwszy tydzień zajęć wakacyjnych dla dzieci organizowanych przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bogatem. Atrakcji nie zabrakło i nikt nie mógł narzekać na nudę.
Poniedziałek upłynął  na grach i zabawach ruchowych na świeżym powietrzu. We wtorek dzieci mogły wykazać się kreatywnością i stworzyć ilustracje do książeczki „Tina i Dima w Polsce”. Środa minęła na zajęciach literacko – plastycznych a w czwartek  uczestnicy zajęć mogli własnoręcznie wykonać papier czerpany, który zostanie użyty na okładki  do wspólnie stworzonej książeczki. Następnie dzieci spędziły miło czas przy różnego rodzaju konkurencjach i zabawach ruchowych. W piątek  natomiast mogły spróbować swoich sił w kuchni przygotowując wspólnie z seniorami wakacyjne  sałatki, kotleciki oraz ciasteczka.
– Zajęcia wakacyjne w bibliotece  to świetna zabawa w gronie rówieśników oraz doskonała okazja do twórczego spędzenia wolnego czasu. Zapraszamy na kolejny tydzień wakacji – mówią organizatorzy  zajęć wakacyjnych z Gminną Biblioteką Publiczną w Bogatem.
IP, GBPB