Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Pies błąkał się przy trasie s7. Zaopiekowali się nim policjanci

W sobotę w okolicy trasy S7 w miejscowości Sucha policjanci zauważyli błąkającego się owczarka niemieckiego. Dzielnicowi zaopiekowali się zwierzakiem i przewieźli do jednostki, gdzie pies spędził dwie noce. Dzięki mediom społecznościowym udało się odnaleźć jego właścicieli.

W sobotnie popołudnie białobrzescy dzielnicowi patrolując miejscowość Sucha w rejonie stacji paliw zauważyli zdezorientowanego owczarka niemieckiego, który błąkał się po drodze. Mundurowi zaopiekowali się psem i przewieźli go do komendy, gdzie został nakarmiony i napojony. Dzielnicowy gminy Białobrzegi do poszukiwań opiekuna psa wykorzystał media społecznościowe, gdzie umieścił jego zdjęcie i poprosił o pomoc w ustaleniu właściciela.

Informacja o zagubionym owczarku niemieckim dotarła do jego właścicieli, którzy w poniedziałek zgłosili się do białobrzeskiej komendy po odbiór swojego pupila. Kama wróciła do swojego domu gdzie znów może czuć się bezpiecznie.

Posiadanie psa to oczywiście duża radość, ale przede wszystkim ogromna odpowiedzialność, która wiąże się także z obowiązkami, jakie nakłada prawo na właściciela czworonoga.

Dlatego kierujemy apel do właścicieli czworonogów o przestrzeganie ich obowiązków min. w zakresie właściwego zabezpieczania posesji przed możliwością jej opuszczenia.

IP, KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider