Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM
mar-bud www

Pijany kierowca sam przyjechał do komendy policji

Policjanci prawie każdego dnia zatrzymują kolejnych nietrzeźwych kierujących, jednak w tym przypadku pijany kierowca ułatwił pracę mundurowym i sam zatrzymał się przed budynkiem mławskiej komendy. Do zdarzenia doszło w nocy, a podejrzanie zachowującego się kierowcę zauważyli dyżurni.

Dyżurni obserwując obraz z kamer, około godz. 1 zauważyli samochód, który zatrzymał się przed budynkiem komendy. Jednak nikt z niego nie wysiadł. Zaniepokojeni wyszli sprawdzić, co się dzieje.
– Na ich widok, kierowca fiata pozostawił samochód, a sam próbował odejść. Został natychmiast zatrzymany. Kierującym okazał się 39-letni mieszkaniec Mławy. W organizmie miał ponad 1,70 promila alkoholu – mówi asp. szt. Anna Pawłowska, rzecznik prasowy KPP Mława.

W rozmowie z policjantami oświadczył, że zanim wsiadł za kierownicę, pił wódkę i piwo. Nie wiadomo, co przywiodło go nocą na parking mławskiej komendy policji. Wiadomo natomiast, jak zakończyła się ta wizyta – samochód kierowcy został odholowany, a zatrzymanemu mławianinowi grozi do 2 lat więzienia. Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Mławie.

IP, KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

juniak www2
juniak www2