środa, 4 października, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleriaSzkoły

Piknik integracyjny klasy VII b [ZDJĘCIA]

We wtorek 21 czerwca uczniowie klasy VII b wraz z wychowawczynią oraz rodzicami wybrali się na piknik integracyjny. Spotkanie odbyło się w Chmieleniu, a jego inicjatorką była pani Monika Miecznikowska.

Rodzice tej klasy bardzo chętnie angażują się w działania integracyjne dzięki, którym możliwe jest zarówno lepsze poznanie siebie nawzajem, jak i osoby wychowawcy, co na pewno ułatwia funkcjonowanie w szkole. Zgrana klasa to „bezpieczna baza” do wspólnego przeżywania sukcesów i porażek.

Chociaż tego dnia pogoda była „w kratkę”, nie przeszkodziło to w dobrej zabawie i w aktywnym spędzeniu czasu. W trakcie pikniku uczniowie grali w gry, w tenisa, słuchali muzyki, grali w piłkę, badmintona. Po prostu świetnie się bawili. Nie zabrakło też wspólnych rozmów, które budują relacje między uczniem – wychowawcą – rodzicem.

Miłą niespodziankę sprawił nam Pan Leonard Mikołajewski – Radny naszej gminy, który zasponsorował dzieciom kiełbaski, przekąski, lody, za co bardzo serdecznie dziękujemy.

– Dziękujemy wszystkim rodzicom klasy VII b zaangażowanym w organizację pikniku oraz opiekę nad uczniami – mówią nauczyciele ze Szkoły podstawowej w Krzynowłodze Małej.

IP, SP KM