Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Pił od kilku dni, wsiadł za kierownicę

 

Patrol ruchu drogowego zatrzymał w pobliżu Dzierzgowa nietrzeźwego kierującego fordem. 59-letni kierowca miał w organizmie ponad 3,5 promila alkoholu. Jak oświadczył policjantom podczas kontroli – pił od kilku dni a samochodem wybrał się po alkohol do sklepu.

Do zatrzymania doszło wczoraj, po godz. 14.00. Policjanci ruchu drogowego, nadzorujący drogi na terenie gm. Dzierzgowo, zauważyli podejrzanie zachowującego się kierowcę forda. Natychmiast zatrzymali go do kontroli. Za kierownicą auta siedział 59- letni mieszkaniec pow. mławskiego. Był pod wyraźnym działaniem alkoholu. Okazało się, że w organizmie ma ponad 3,5 promila. Jak oświadczył interweniującym policjantom, alkohol pił od kilku dni. Został zatrzymany w drodze do sklepu, jechał po alkohol. Przewoził pasażera, który także był pod wpływem alkoholu.

Samochód nietrzeźwego kierowcy został odholowany na parking strzeżony na koszt właściciela. Zatrzymany mężczyzna stracił prawo jazdy. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności. Postępowanie prowadzi mławska komenda Policji.

IP, KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider