środa, 4 października, 2023
AktualnościAktualności z Gmin

Podróż Dookoła Świata z Gminną Biblioteką Publiczną w Krasnem

Kochani nadszedł wyczekiwany czas wakacji i letniego wypoczynku, dlatego zapraszamy Was w szaloną Podróż Dookoła Świata z Gminną Biblioteką Publiczną w Krasnem w ramach III edycji Akcji „Lato w bibliotece”.

Podczas naszych spotkań udamy się w niezwykłą podróż w świat. Odbędziemy wędrówkę pełną zabawy z mnóstwem przygód. Poznamy smaki, dźwięki i rekwizyty, stroje, zwyczaje i obrzędy charakterystyczne dla niezwykłych miejsc na naszej planecie. Poszukamy odpowiedzi na pytania: Czy Ameryka już odkryta? Afryka dzika? Co kryje Australia? Gdzie leży Azja? Czy na Antarktydzie da się żyć? Co kryje Europa?

Jakich nowych rzeczy się dowiemy, co odkryjemy? Będziemy także czytać baśnie z różnych zakątków świata, które przeniosą Was w niezwykły świat fantazji. Nie zabraknie również zajęć wspierających talenty i zdolności naszych młodych czytelników oraz zabaw i animacji na świeżym powietrzu z odległych zakątków świata.
Zapowiada się niesamowita przygoda! Dołącz do nas!
Zajęcia odbywać się będą w II terminach: 1. 25-29 lipca 2022 r w godzinach 10.00-14.00. 2. 22-26 sierpnia 2022 r w godzinach 10.00-14.00

– Zapraszamy dzieci w wieku 8 -14 lat. Zgłoszenia do 21 lipca 2022 roku do godziny 16.00 pod nr tel. 23 6710217. Decyduje kolejność zgłoszeń! Pierwszeństwo do udziału w zajęciach mają dzieci które nie brały udziału we wcześniejszej edycjach Akcji „Lato w bibliotece” – informuje Gminna Biblioteka w Krasnem.

IP, GBK