poniedziałek, 4 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z Gmin

Podziękowanie dla Pani Ewy Mazurkiewicz. za wieloletnią pracę w Urzędzie Gminy Czernice Borowe

 

W piątek, 20 sierpnia 2021 r. odbyło się uroczyste spotkanie z okazji przejścia na emeryturę wieloletniego pracownika Pani Ewy Mazurkiewicz.

Pani Ewa pracowała w Urzędzie Gminy Czernice Borowe przez prawie 40 lat. Zajmowała się m.in. inwestycjami gminnymi, pozyskiwaniem środków zewnętrznych, gospodarką nieruchomościami, ustalaniem środowiskowych uwarunkowań oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko. Zawsze chętnie służyła pomocą i doświadczeniem. Jej wieloletnie zaangażowanie w pracę zawodową i współpracę mającą na celu dobro naszych mieszkańców pozostanie bardzo cennym wkładem w rozwój gminy.

-Pani Ewo, dziękujemy za dotychczasową pracę na rzecz gminy Czernice Borowe i życzymy powodzenia w dalszych działaniach. Cieszymy się, że nie kończy Pani całkowicie pracy zawodowej i będzie Pani wspierać dalej nasze działania pracując w innej formule. Ten urząd tworzą ludzie profesjonalni, którzy są dobrymi duchami i Pani dla nas zawsze takim dobrym duchem była i jest – takim słowami pożegnano wieloletnią pracownicę Pani Ewę Mazurkiewicz.

 

IP, UGCzB