piątek, 22 września, 2023
AktualnościAktualności z GminNa sygnale

Policja miała pełne ręce roboty. Zatrzymali aż sześciu poszukiwanych

 

W minionym tygodniu przasnyscy stróże prawa zatrzymali aż sześciu poszukiwanych listami gończymi. Zatrzymani w różnych miejscach powiatu przasnyskiego znajdują się już w zakładach karnych.

W poniedziałek, 28 marca o godz. 16.40 w miejscowości Obrąb w gminie Przasnysz, funkcjonariusz Wydziału Kryminalnego przasnyskiej komendy, w czasie wolnym od służby zatrzymał 21 – letniego mieszkańca pow. Przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie listu gończego w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Natomiast we wtorek 29 marca o godz. 13.20 – w miejscowości Zdziwój Nowy gm. Chorzele, policjanci zatrzymali 36 letniego mieszkańca pow. Przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności. W czwartek, 31 marca o godz. 08.00 Policjanci z Wydziału Kryminalnego przasnyskiej komendy w Działdowie przy ul. Pocztowej, zatrzymali 23 letnią mieszkankę Przasnysza, która była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu na podstawie listu gończego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.
Tego samego dnia o godz. 10.35 w miejscowości Chorzele na ul. Witosa, policjanci z Komisariatu Policji w Chorzelach, zatrzymali kierującego Volkswagenem Transporterem, 37 letniego mieszkańca Sosnowca, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Sosnowcu, w celu odbycia kary pozbawienia wolności [więcej o tym wydarzeniu piszemy na stronie 3. – przyp. red.]
W tym dniu o godz. 19.00 w miejscowości Parciaki w gminie Jednorożec, policjanci zatrzymali 48 – letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego, który pomimo braku uprawnień kierował samochodem osobowym marki Fiat.

Z kolei o godz. 21.00 w miejscowości Wandolin w gminie Przasnysz, policjanci zatrzymali 63 letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Przasnyszu w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

IP, KPP