sobota, 9 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z GminNa sygnale

Policjanci odzyskali samochód warty 180 tys. zł

 

W niespełna 12 godzin od otrzymania zgłoszenia przez stołecznych policjantów, kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie odzyskali skradzione audi. Auto o wartości 180 tys. złotych zostało namierzone w lesie koło Trzcianki. Po przeprowadzonych czynnościach pojazd trafił z powrotem do właściciela, który złożył podziękowania dla funkcjonariuszy za ich szybkie i skuteczne działanie.

– Policjanci ze stołecznej komendy w środę rano otrzymali zgłoszenie o kradzieży samochodu marki audi. Pojazd na warszawskich numerach rejestracyjnych zniknął z przydomowego parkingu. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli działania poszukiwawcze za utraconym autem. Od zgłoszenia kradzieży samochodu o wartości 180 tys. złotych, nie zdążyło upłynąć 12 godzin, gdy policjanci pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie ujawnili auto na terenie lasu w miejscowości Trzcianka – mówi kom. Damian Wroczyński z KPP Wyszków.

Niedługo po odzyskaniu skradzionego samochodu do wyszkowskich policjantów zgłosił się właściciel pojazdu, który wyraził wdzięczność za zaangażowanie, szybkość reakcji oraz trud włożony w poszukiwanie jego samochodu, a także gratulował skutecznych i profesjonalnych działań.

IP, KPP, DW