Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Policjanci zabezpieczyli ponad 1,5 kg narkotyków

 

Ponad 1,5 kilograma narkotyków zabezpieczyli policjanci w domu 40–letniego mieszkańca Sochaczewa. Mężczyzna podejrzany o ich posiadanie usłyszał już zarzut i został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z sochaczewskiej komendy ustalili, że 40–letni mieszkaniec powiatu sochaczewskiego posiada znaczną ilość środków odurzających. W ubiegłym tygodniu doszło do realizacji w której oprócz kryminalnych, brali udział również przewodnik psa służbowego Rita, która była szkolona do wyszukiwania zapachów narkotyków i wskazywania miejsca ich ukrycia.

Podczas przeszukania piwnicy domu 40–latka czworonożna policjantka odnalazła miejsce ukrycia haszyszu i mefedronu. Kryminalni znaleźli znaczne ilości amfetaminy i marihuany, która była przechowywana w metalowym, szczelnie zamkniętym pojemniku wyposażonym w pochłaniacz zapachu.

W Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie zważono i wstępnie zbadano zabezpieczone substancje. Okazało się, że sochaczewianin posiadał w domu ponad 1,5 kg narkotyków.

Mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Sochaczewie, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego o charakterze izolacyjnym i tymczasowo aresztował 40– latka na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

IP, KPP

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider