poniedziałek, 11 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z GminNa sygnale

Potrącenie pieszego na ul. Kolejowej

Najpoważniejszym zdarzeniem drogowym minionego tygodnia było potracenie osoby pieszej przez samochód osobowy. poszkodowany został przewieziony z obrażeniami do szpitala.
W środę, 2 marca o godz. 08.50 – w Przasnyszu na ul. Kolejowej, 37 – letni mieszkaniec Ciechanowa wszedł na jezdnię za stojącego na poboczu pojazdu ciężarowego wprost pod koła nadjeżdżającego pojazdu marki Fiat, którym kierował 48 – letni mieszkaniec powiatu makowskiego
– Na skutek czego doszło do jego potrącenia osoby pieszej. 37 – latek z miejsca zdarzenia z  obrażeniami ciała został przewieziony do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości wszystkich uczestników zdarzenia wykazało, że byli trzeźwi – mówi asp.szt. Krzysztof Błaszczak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.
W czwartek, 3 marca o godz. 15.25 – w Przasnyszu na ul. Wojska Polskiego, kierujący pojazdem osobowym marki Suzuki, podczas wykonywanego manewru cofania doprowadził do kolizji z pojazdem Ranault. Sprawcę zdarzenia ukarano mandatem karnym.
Tego samego dnia o godz. 18.10 – w Przasnyszu na ul. Makowskiej, kierująca samochodem osobowym marki Dacia, podczas włączania się do ruchu doprowadziła do zderzenia z pojazdem marki Audi. Sprawcę kolizji ukarano mandatem karnym.
IP, WS, KPP