Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Poważny wypadek na DK 57. Dwie osoby trafiły do szpitali. Znamy ustalenia policji

 

W środę, 21 lipca po godzinie 14.00 w miejscowości Opaleniec gm. Chorzele, doszło do wypadku drogowego z udziałem pojazdu osobowego oraz pojazdu ciężarowego marki Scania. Kierujący pojazdem osobowym oddalił się z miejsca zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń będących na miejscu policjantów wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania, 29 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, na łuku drogi K 57 w miejscowości Opaleniec gm. Chorzele, chcąc uniknąć czołowego zderzenia z pojazdem osobowym, zjechał na pobocze, a następnie wjechał do przydrożnego rowu na skutek czego, doszło do wywrócenie się pojazdu na bok.
– Kierujący pojazdem osobowym nie zatrzymując się odjechał z miejsca wypadku. Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala w Olsztynie, został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym, pasażer Scanii, 34 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego. Natomiast kierujący pojazdem ciężarowym, 29 letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości 29 latka wykazało, że w chwili zdarzenia był trzeźwy – mówi asp.szt.Krzysztof Błaszczak z KPP Przasnysz
Ruch drogowy w miejscu wypadku, odbywa się wahadłowo. Apelujemy o zachowanie maksimum ostrożności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider