środa, 4 października, 2023
AktualnościAktualności z Gmin

Powiat Przasnyski zaprasza na plenerowy spektakl teatru Blaszany Bębenek pt. „Piraci i Wyspa Skarbów” [ZDJĘCIA]

Po frekwencyjnym sukcesie poprzednich wydarzeń w ramach projektu „Kino i teatr z rodziną”, władze Powiatu Przasnyskiego zapraszają na najnowszą odsłonę rodzinnych spotkań w plenerze. Już w najbliższą środę (27 lipca) odbędzie się spektakl „Piraci i Wyspa Skarbów”, który zapewni nie tylko dobrą zabawę, ale przekaże najmłodszym kilka życiowych przesłań.

Spektakl, którego inspiracją była powieść Roberta Louisa Stevensona, opowiada o losach żeglarzy poszukujących ukrytego skarbu legendarnego kapitana piratów. Traf sprawia, że w wyprawie poszukiwawczej bierze udział młody chłopak Jim. Nikt się jednak nie spodziewa, że wśród załogi statku znajduje się dawny towarzysz kapitana piratów, który za wszelką cenę chce odzyskać łup.
W spektaklu będzie można usłyszeć piosenki zaśpiewane na żywo oraz doświadczyć zabaw z dziećmi, które zostaną zaangażowane w interakcje z aktorami. Przedstawienie niesie przesłanie dotyczące odwagi w życiu i dzielnego stawiania czoła problemom. Zwraca także uwagę na to, że tylko dzięki wytrwałości i pracy można osiągnąć upragniony cel.
Plenerowy spektakl odbędzie się 27 lipca 2022 r. o godzinie 17.00 na terenie zielonym za kościołem farnym przy ul. Świętego Wojciecha 1 B w Przasnyszu. Wydarzenie jest częścią projektu „Kino i teatr z rodziną” realizowanego we współpracy z Miejskim Domem Kultury, który na stałe wpisał się w kalendarz atrakcji powiatu przasnyskiego i cieszy się wśród mieszkańców ogromnym powodzeniem.
Zadanie zostało sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

IP, SPP