piątek, 22 września, 2023
AktualnościAktualności z Przasnysza

Powiat Przasnyski zaprasza na spektakl „Morskie opowieści” w wykonaniu Teatru Katarynka

W środę 10 sierpnia 2022 r. o godz. 17.00 na terenie zielonym za Kościołem Farnym przy ul. Św. Wojciecha 1 odbędzie się kolejna odsłona powiatowego projektu „Kino i Teatr z rodziną”. W plenerze zostanie zaprezentowany spektakl „Morskie opowieści”, który zapewni najmłodszym znakomitą rozrywkę połączoną z edukacją.

Przed nami opowieść, która pozwoli małym widzom przenieść się na pokład statku, na którym rozpoczną pełen przygód rejs. Rozśpiewana załoga opowie im o niejednej przygodzie, która wydarzyła się na morzu. Na pokładzie odbędzie się również akcja ratunkowa z udziałem Ratownika WOPR, a dzieci dowiedzą się, jak należy postępować w przypadku zagrożenia podczas wakacyjnego odpoczynku nad wodą.
Meteorolog Krabs wyjaśni widzom, jak rozpoznawać pogodę na podstawie obserwacji chmur. Czy łatwo jest być żeglarzem? Czy każdy może śpiewać szanty? Na te pytania odpowie humorystyczny spektakl muzyczny, podczas którego nie zabraknie wspólnej zabawy.
Zadanie zrealizowane przy współpracy z Miejskim Domem Kultury zostało sfinansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Przasnyszu. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

IP, SPP