piątek, 22 września, 2023
AktualnościAktualności z PrzasnyszaGaleria

Pożegnanie siostry Izy i księdza Dariusza [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 19 czerwca w przasnyskiej Farze odbyło się uroczyste pożegnanie księdza Dariusza Rolińskiego i siostry Izabeli Karwat, odchodzących do pracy w innych parafiach.

Decyzją księdza biskupa Piotra Libery, ksiądz Dariusz został przeniesiony do pracy duszpasterskiej w parafii pw. Św. Bartłomieja w Płocku. Podczas niedzielnych Mszy Św. podziękowania i życzenia złożyli przedstawiciele grup parafialnych, na czele z księdzem proboszczem Andrzejem Maciejewskim. Ksiądz proboszcz podziękował siostrze Izabeli za 3-letnią pracę katechetyczną w Szkole Podstawowej nr 2 oraz w Parafii Św. Wojciecha, a księdzu Dariuszowi za 5 lat owocnej pracy duszpasterskiej w naszej parafii oraz pracy katechetycznej w SP3 i w LO.

– Dziękujemy serdecznie ks. Dariuszowi i s. Izie za trud, pracę, ciepły uśmiech i serdeczność, za te lata spędzone w naszej parafii. Życzymy pogody ducha w trudach codziennego życia. Niech Matka Najświętsza czuwa nieustannie nad Wami i pomaga codziennie pełnić posługę zgodnie z wolą Jezusa. Serdeczne Bóg zapłać za wszystko co otrzymaliśmy od Siostry i od Księdza! Ofiarujmy naszą modlitwę w intencji księdza Dariusza oraz siostry Izy – czytamy na facebookowym profilu Fary.

IP, Fara Przasnysz