niedziela, 1 października, 2023
AktualnościAktualności z PrzasnyszaGaleria

Promocja wierszy Krystiana Kościuga za nami [ZDJĘCIA]

 

Na przasnyskim rynku odbyła się promocja wierszy Krystiana Kościuga, studenta historii Uniwersytetu Warszawskiego, który w wolnym czasie realizuje się swojej drugiej pasji, jaką jest poezja.

Autor to mieszkaniec Dobrzankowa, absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. KEN w Przasnyszu. Obecnie Przewodniczący Rady Samorządu Studentów Wydziału Historycznego UW. Pisze na różne tematy, stara się swoje spostrzeżenia na temat ludzkiego życia i otaczającego nas świata ubrać w poetycką formę i skłonić czytelnika do głębszej refleksji. W wolnym czasie pisze wiersze oraz prozę.
Podczas spotkania zaprezentowano kilkanaście wierszy Krystiana Kościuga, zarówno w jego własnej interpretacji, jak i zaproszonych gości. Wykonano również okolicznościowe piosenki, które stanowiły wartość dodatnią wydarzenia. Przasnyskiej publiczności zaprezentowali się m.in.: Anna Jelińska, Krystian Kościug, Janusz Radomski, Oliwier Majkowski, Bartosz Bieżuński, Aleksandra Kulpanowska, Joanna Kulpanowska, Zosia Ruszczyńska, Katarzyna Kowalska, Krzysztof Kowalski.
Spotkanie odbyło się w ramach współpracy Klubu Literackiego „Przaśnik”, Muzeum Historycznego w Przasnyszu oraz Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej.

IP, MHP

Fot. MHP