Przasnyscy strażacy oddali cześć zmarłym kolegom i koleżankom

cb fab c aada afe scaled

31 października w 2022 r. zgodnie z tradycją, przed dniem Wszystkich Świętych i Dniem Zadusznym, czynni funkcjonariusze oraz byli funkcjonariusze Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu, oddawali cześć przy grobach zmarłych

– Na każdym grobie na znak pamięci zapalono znicze i oddano honor symbolizujące pamięć o tych, którzy odeszli z naszych szeregów na „wieczną służbę” – informuje kpt. Piotr Kuligowski, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

– Nasi koledzy i koleżanki spoczywają na cmentarzach w Bogatem, Jednorożcu, Krasnem, Krasnosielcu, Krzynowłodze Małej, Makowie Mazowieckim, Przasnyszu, Rostkowie, Warszawie, Węgrzynowie i Wielbarku – dodaje.

fot.  ogn. Paweł Tański

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

×