Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Przedświąteczna wygrana w RMF FM trafiła do Przasnysza

50 – calowy telewizor, bon w wysokości 1000 złotych oraz 20 tysięcy złotych w gotówce – takie nagrody trafiły do pani Eli z Przasnysza w konkursie RMF FM. Zwyciężczyni była zaskoczona i bardzo cieszyła się z wygranej.

Najpierw mieszkanka Przasnysza została poinformowana o wygranej w postaci bonu w wysokości 1000 złotych. Po czym dziennikarze radio RMF FM poinformowali, kobietę, że wygrała także wysokiej klasy 50 – calowy telewizor. Kiedy wydawało się, że to już wszystkie niespodzianki jakie czekały na panią Elę, prowadzący przekazali jej wiadomość, że wygrała też 20 tysięcy złotych w gotówce.

– 20 tysięcy leci do Przasnysza, do Eli…. Jest szaleństwo to dobrze – takimi słowami wygraną i radość przasnyszanki podsumowali prowadzący program w stacji RMF FM.
Zaskoczona mieszkanka Przasnysza również nie kryła szczęścia:
– Mogę powiedzieć z ręką na sercu, że Święty Mikołaj na prawdę Istnieje – powiedziała na antena szczęśliwa zwyciężczyni z naszego miasta. Na koniec kobieta życzyła prowadzącym i słuchaczom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

SZW

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider