niedziela, 3 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z Gmin

Przez 20 lat zyskaliśmy zaufanie kilkudziesięciu tysięcy rolników

Firma Agro-Plus z Bogatego od 20 lat działa na rynku, dbając o rolników, którym dostarcza najlepsze maszyny rolnicze. Swoim Klientom Agro- Plus Bogate oferuje zarówno sprzęt, jak i obsługę serwisową oraz części zamienne. Z usług Agro – Plus Bogate od lat korzysta pan Krzysztof Czaplicki, który niedawno zakupił ciągnik rolniczy Agrotron 9340 TTV. Była to jego 50 maszyna zakupiona w Agro – Plus Bogate.
– Jesteście Państwo na rynku od 20 lat. Jak według Państwa zmieniły się w tym czasie dostępne na rynku maszyny rolnicze?
– Maszyny rolnicze to ciągła ewolucja. Producenci prześcigają się w innowacjach, z roku na rok udoskonalaną swoje maszyny oraz tworzą zupełnie nowe typy sprzętu. Efektem tego jest co raz bardziej efektywna i wydajna praca, pozwalająca zredukować koszty produkcji i optymalizować czas pracy przy produkcji zwierzęcej i roślinnej.

–  Jak zmienił się obraz rolnika z powiatu przasnyskiego?

– Na przestrzeni tych lat rolnicy w naszym regionie przede wszystkim „urośli”. Co raz rzadziej widzimy rolników posiadających przysłowiową świnkę, krówkę i hektar ziemi. Areał ziemi stale się zwiększa, przez co rolnicy wykorzystują co raz to większe ciągniki oraz maszyny rolnicze, które muszą sprostać co raz większym wymaganiom.
–  Ilu klientów na chwilę obecną obsługujecie, czy są to tylko rolnicy z powiatu przasnyskiego?
– Przez te dwadzieścia lat zyskaliśmy zaufanie kilkudziesięciu tysięcy rolników. Naszym klientom oferujemy zarówno sprzęt, jak i obsługę serwisową oraz części zamienne. Wiemy, że firma która nie zapewnia wszystkich trzech aspektów w dzisiejszych czasach nie ma racji bytu, dlatego kładziemy na nie równomierny nacisk. I to doceniają nasi klienci.
– Pan Krzysztof Czaplicki  z miejscowości Gadomiec Jędryki w gminie Krzynowłoga Mała, zakupił u Was ciągnik Deutz Fahr 9340 TTV czym charakteryzuje się ta maszyna?
– Agrotron 9340 TTV to przede wszystkim największy ciągnik dostępny w koncernie Deutz-Fahr. Jego sercem jest silnik Deutz o mocy prawie 340KM, który w połączeniu z bezstopniową przekładnią TTV oferuje siłę ale i bardzo rozsądne zużycie paliwa. Ponadto ciągnik oferuje wszelkie udogodnienia w pracy – system automatycznego prowadzenia przy wykorzystaniu GPS, komfortową i cichą kabinę, pełen pakiet oświetlenia LED oraz obłędny design. To flagowa jednostka Deutz-Fahr, więc ma wszystko, co powinien.
– Pan Krzysztof jest Państwa stałym Klientem, a zakupiony ciągnik był już 50 maszyna zakupioną przez niego w Agro-Plus Bogate, jakie niespodzianki czekały na Pana Krzysztofa i Jego rodzinę w związku z tym niezwykłym „jubileuszem”?
– Pan Krzysztof jak zawsze może liczyć na najlepsze możliwe warunki zakupu, nie było inaczej i w tym przypadku. Podczas oficjalnego przekazania ciągnika, a jednocześnie i 50-tej maszyny Panu Krzysztofowi, nie mogło zabraknąć szampana, tortu, upominków ani uścisku dłoni Właściciela naszej firmy a także przedstawicielstwa koncernu. Pan Krzysztof, jako prawdziwy gospodarz oczywiście nie pozostał dłużny i odwdzięczył się obfitą gościną w swoim domu.
– Z Panem Krzysztofem współpracujecie od wielu lat, Jak przebiegała ta współpraca…
– Z Panem Krzysztofem współpracujemy prawie od początku działania naszej firmy. Przez te lata współpraca przebiegała bardzo dobrze i można ją streścić następująco: my oferujemy wysokiej jakości sprzęt w przystępnej cenie, opiekę serwisową na najwyższym poziomie oraz natychmiastowy dostęp do części zamiennych, a Pan Krzysztof – lojalność. To nasza symbioza i przepis na sukces jednej i drugiej strony.
– Jakie inne maszyny zakupił od Państwa firmy Pan Krzysztof?

– Tych maszyn było naprawdę sporo – od mniejszych ciągników, przez pługi, agregaty, przyczepy po olbrzymie wozy asenizacyjne i przede wszystkim – wisienkę na torcie – flagowy okręt Deutz-Fahr: 9340TTV. A jak zapewnia sam Pan Krzysztof – to nie koniec wielkich inwestycji. My w to wierzymy.
– Czego należy życzyć Państwu i Państwa firmie w przyszłym, 2022 roku?
– Panu Krzysztofowi życzymy stałej tendencji wzrostowej, uporu i determinacji w dążeniu do celu. To człowiek, który co chwilę podnosi poprzeczkę i może być wzorem dla wielu przedsiębiorców. A nam? Takich klientów jak Pan Krzysztof (uśmiech).
– Dziękuję za rozmowę
– Dziękuję
Rozmawiał: WS
Fot. WS