Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Raport o stanie Gminy – mimo pandemii był to kolejny pracowity oraz dobry rok dla Miasta i Gminy Chorzele

Mimo trudnej sytuacji samorządów, to był kolejny dobry rok dla Miasta i Gminy Chorzele. Burmistrz Beata Szczepankowska przekazała Radnym Raport o stanie Gminy Chorzele za 2020 rok.

 

W ponad 300 stronicowym dokumencie w czytelny i obiektywny sposób przedstawiono najważniejsze działania podjęte przez Samorząd Miasta i Gminy Chorzele. Jego lektura daje obraz bardzo pracowitego i efektywnego 2020 r.
Raport obejmuje podsumowanie działalności gminy w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz stanu realizacji uchwał Rady Miejskiej w Chorzelach. Na treść opracowanego Raportu składają się informacje obejmujące obowiązkowy zakres raportu jak i szersze informacje z zakresu zadań realizowanych przez Gminę Chorzele.
Niniejszy dokument przedstawia cele i rezultaty naszych działań oraz weryfikuje dotychczasowe zamierzenia i plany.
Należy podkreślić, że wszystkie inwestycje rozpoczęte wcześniej były płynnie kontynuowane, a kolejne wdrożone. Na pewno realizacja wszystkich inwestycji oraz zadań bieżących nie byłaby możliwa, gdyby nie pozyskane środki zewnętrzne. Dzięki nim udało się zrealizować kilka kolejnych kluczowych inwestycji.
– Podsumowując, rok 2020 to czas, w którym nasza Gmina kontynuowała rozwój przyjazny dla mieszkańców oraz środowiska. Mimo pandemii i różnorakich obostrzeń oraz ograniczeń, pracowaliśmy płynnie i realizowaliśmy rozpoczęte oraz nowe inwestycje i wszystkie zadania na rzecz mieszkańców. Dowodzi temu niniejszy raport. Wobec powyższego zapraszam do lektury. Mam nadzieję, że zapoznanie się Państwa z Raportem przyczyni się do lepszego poznania zagadnień związanych z szeroko pojętym funkcjonowaniem całej naszej Gminy – informuje burmistrz Beata Szczepankowska.

IP, UMiGCh, Fot. UGMiCh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider