sobota, 9 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z PrzasnyszaSport

Remis MKS-u w Staroźrebach

 

21 sierpnia, MKS Przasnysz zremisował 0-0 ze Świtem Staroźreby, mecz rozegrany na wyjeździe w ramach 3 kolejki 4 ligi mazowieckiej w grupie północnej. Po 3 kolejkach, przasnyszanie prowadzeni przez trenera Włodzimierza Kownackiego, zajmują 8 miejsce w tabeli z 4 punktami na koncie.

W sobotę o godzinie 11.00, MKS podejmie na własnym stadionie niespodziewanego lidera i rewelację początku ligi – KSCK Troszyn, który wszystkie trzy mecze wygrał, zdobywając 13, a tracą tylko jednego gola. Pamiętamy jednak finałowy mecz Pucharu Polski, który przasnyszanie pewnie niedawno wygrali 3-0. Zapowiada się więc ciekawy i emocjonujący pojedynek.

Mecze w Staroźrebach zawsze są dla przasnyszan ciężkie. Solidy rywal, walczący na całym boisku i przez 90 minut. Tak było i tym razem. Mecz walki, obie drużyny miały swoje sytuacje, brakowało skuteczności, a w bramce biało-niebieskich rewelacyjnie spisywał się Andrzej Łyziński. W końcówce czerwone kartki zobaczyli zawodnicy obu drużyn. Ostatecznie żadnej z drużyn nie udało się przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę i podzieliły się punkami.

Świt Staroźreby – MKS Przasnysz 0-0
Skład: Łyziński Andrzej, Pepłowski Mateusz, Piątek Marek, Pragacz Michał, Kamiński Szymon, Bartosiewicz Maricn, Sitek Mateusz, Słowik Damian, Smoliński Maciej, Rutkowski Kamil, Kopciński Krzysztof
Ponadto zagrali: Witkowski Dominik, Grędziński Damian, Borowiec Karol

SC
Fot. Nadesłane SC