[SĄSIADÓW] Tragedia pod Wielbarkiem. Jedna osoba nie żyje, trzy są w ciężkim stanie

n
Do tragicznego wypadku doszło pod Wielbarkiem. Audi roztrzaskało się o drzewo. Jego elementy rozrzucone były na odcinku kilkudziesięciu metrów.

Do zdarzenia doszło na DK 57 w okolicach Wielbarka, dziś (10 marca) nad ranem około godz. 03:00. W wypadku zginał na miejscu 20-letni mężczyzna. Natomiast 22-letni, kierowca auta walczy, o życie. W ciężkim stanie jest też kobieta w wieku 18 lat i mężczyzna w wieku 20 lat.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu wynika, że 22-letni kierowca pojazdu marki Audi jadąc w kierunku Wielbarka stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w przepust drogowy, a następnie przeleciał kilka metrów nad ziemią i wjechał do rowu.

22-latek w pojeździe przewoził trzech pasażerów. Kierowca oraz 18-latka i 20-latek, mieszkańcy Wielbarka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitali w Szczytnie, Olsztynie i Ciechanowie. Niestety trzeci z pasażerów, 20-letni mieszkaniec Dźwierzut, zmarł na miejscu wypadku.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracują szczycieńscy śledczy wraz z technikiem kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczają ślady i wykonują oględziny zarówno miejsca zdarzenia jak i pojazdu, aby ustalić dokładne szczegóły i okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

IP, TSz, fot. OSP Wielbark

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *