Spływ kajakowy rzeką Krutynia [ZDJĘCIA]

n

 

Po raz drugi w tegoroczne wakacje w środę, 11 sierpnia pod patronatem Burmistrza MiG Chorzele, Ośrodek Upowszechniania Kultury zorganizował spływ kajakowy na rzece Krutyń. W spływie wzięło udział 36 mieszkańców miasta i gminy Chorzele.

Po zakończeniu spływu w porcie Rosocha dobyło się spotkanie integracyjne. Dla najmłodszych spływowiczów zorganizowano konkurs piosenki a dla pozostałych pogadankę połączoną z piosenkami o tematyce uzależnień. Ponadto organizatorzy spływu dla wszystkich uczestników zorganizowali ognisko z pieczeniem kiełbasek.
Za pomoc w organizacji spływu składamy serdeczne podziękowanie Pani Beacie Szczepankowskiej- Burmistrz MiG Chorzele oraz MGKRPA.

IP, UMiGCh, Fot. UMiGCh