sobota, 2 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z Gmin

Spotkanie „Polubić Siebie” w Klubie Rodzica realizowanego w ramach projektu Potencjały – „Nowe Formy Kapitału Społecznego w Gminie Miejskiej Przasnysz”

W środę, 7 lipca w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej odbyło się kolejne spotkanie w ramach działania „Kluby wsparcia” pn. „Klub rodzica” realizowanego w ramach projektu „Potencjały – nowe formy kapitału społecznego w gminie miejskiej Przasnysz”.

Tym razem na prośbę uczestników warsztaty dotyczyły zagadnienia „Polubić Siebie”. Warsztaty poprowadziły Paulina Zaborowska i Anna Kacprzak – pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przasnyszu.
Spotkanie miało na celu omówienie tego na co mamy w swoim życiu wpływ a na co owego wpływu nie mamy. Co robimy aby odczuwać radość i jak odreagowujemy sytuacje stresowe, które powodują u nas smutek. Uczestnicy ze spotkania wynieśli wiele cennych rad i wskazówek jak radzić sobie ze swoimi emocjami. Na zakończenie spotkania uczestnicy projektu pisali list do samych siebie, o swojej aktualnej sytuacji, o tym co obecnie czują a także o planach i celach jakie sobie wyznaczyli.
Listy otrzymają na zakończenie roku, aby mogli przekonać się czy zrealizowali swoje założenia.

IP, UM, Fot. UMP