niedziela, 1 października, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleria

Spotkanie z sołtysami i radnymi z terenu gminy Jednorożec [ZDJĘCIA]

We wtorek, 26 lipca w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Starym odbyło się kolejne spotkanie z sołtysami i radnymi z gminy Jednorożec.

Na początku wójt Krzysztof Iwulski wraz z sołtysami i radnymi gminy zwiedzili obiekt: pokoje mieszkalne, biura. Zobaczyli też jak wygląda zaplecze kuchenne, jadalnia oraz pralnia, a także część rekreacyjna z miejscem wypoczynkowym i wielofunkcyjnym boiskiem.
O celach Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości opowiedziała pani dyrektor ds. strategii Karolina Domżalska, która zaprosiła mieszkańców gminy Jednorożec do korzystania z przygotowanych ofert Edukacyjnego Inkubatora Przedsiębiorczości, a także do zgłaszania potrzeb szkoleniowych i edukacyjnych mieszkańców ich sołectw.
Z uwagi na rosnące zainteresowanie branżą fotowoltaiczną Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości zorganizował spotkanie z przedstawicielami sektora odnawialnych źródeł energii.
Firma zaprezentowała szereg zalet pozwalających w pełni uniezależnić się od cen prądu, które z roku na rok są coraz wyższe. Poinformowała o kosztach związanych z instalacjami fotowoltaicznymi, a także możliwości dofinansowań instalacji fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych, firmach oraz gospodarstwach rolniczych.
– Zapraszamy kolejne gminy z powiatu przasnyskiego do korzystania z ofert spotkań informacyjnych i szkoleniowych w Edukacyjnym Inkubatorze Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Zdziwóju Starym – informuje Edukacyjny Inkubator Przedsiębiorczości w Zdziwóju Nowym i Starym.

IP, EIP