niedziela, 1 października, 2023
AktualnościAktualności z PrzasnyszaGaleriaSzkoły

Spotkanie z władzami Przasnysza z okazji Dnia Młodzieży [ZDJĘCIA]

 

Z okazji Dnia Młodzieży, który obchodzony jest 10 listopada na zaproszenie Burmistrza, w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Przasnysz, odbyło się spotkanie z uczniami szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych.

Podczas spotkania odbyły się warsztaty, które miały na celu wyłonić najważniejsze potrzeby młodych mieszkańców. Bardzo ważnym pytaniem dzisiejszego spotkania było między innymi: Jak sprawić by miasto było bardziej przyjazne dla młodzieży?
Spotkanie okazało się bardzo wartościowym doświadczeniem dla obu stron. Poprzez takie spotkania chcemy pokazać jak znacząca jest opinia młodzieży w naszym mieście.
Cieszymy się, że młodzi ludzie chcą zabierać głos, być blisko decyzji podejmowanych dla naszego wspólnego dobra. Podczas spotkania Burmistrz Przasnysza oraz Zastępca Burmistrza wyjaśniali wszystkie podjęte zagadnienia.
W Dniu Młodzieży należy mówić głośno o aktualnych problemach i wyzwaniach z którymi muszą się mierzyć młodzi ludzie. Dziękujemy za ciekawe spotkanie i mamy nadzieję, że wpiszą się one w miejską tradycję.

IP, UMP, Fot. UMP