Spotkaniem z pisarką Joanną Wtulich zakończyli Tydzień Bibliotek

stomko
Większość z nas uważa, że piątek trzynastego to musi być pechowy dzień. Niektórzy boją się nawet wyjść z domu, bo na pewno spotka ich coś przykrego. Bo to przecież …i pechowy piątek, i jeszcze bardziej pechowa trzynastka. Dla ekipy Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasnem miniony piątek (13 maja) okazał się wspaniałym zakończeniem trwającego od 8 maja Tygodnia Bibliotek.
Zaproszenie Gminnej Biblioteki Publicznej w Krasnem przyjęła niezwykle utalentowana pisarka Joanna Wtulich, autorka m.in. „Trylogii Lwowskiej”. Spotkanie poprowadziła Pani Izabela Koba – Mierzejewska, doświadczona, znana i ceniona dziennikarka Tygodnika Ciechanowskiego, a rozpoczęła je Gabriela Borkowska prezentacją projektu „Ukraina – piękna i zdrowa Ukraina”. Gabi zaśpiewała kilka utworów, wprowadzając zebranych gości w wyjątkowy nastrój.
Spotkanie zakończyło zwiedzanie Muzeum Rodu Krasińskich z Kustoszem Panem Dariuszem Załuskim. Po spotkaniu wyjątkowy gość Joanna Wtulich napisała:
– Dziś jak już emocje mi opadły to chciałam powiedzieć jeszcze raz, że jesteście wszyscy fantastyczni. Naprawdę warto było krążyć po tych lasach i polach, żeby do Was dojechać. Jeszcze raz dziękuję za zaproszenie i muszę się koniecznie wybrać ponownie do Krasnego.
No cóż …. Zapraszamy i czekamy z wielką niecierpliwością …..
Faktycznie spotkanie było pełne wrażeń i niezwykłych emocji, osnute nutą historii i wielkich przygód bohaterów powieści autorki oraz wybitnych przedstawicieli Rodu Krasińskich. To na pewno początek nowej historii miejsca i ludzi…..
Fotorelację z imprezy wykonał gość z Ukrainy, fotoreporter i dziennikarz Serhii Tomko.
IP, GBP
Fot. Serhii Tomko

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *