Stali się pełnoprawnymi uczniami swojej szkoły

scaled
W Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej odbyła się uroczystość pasowania pierwszoklasistów, która włączyła ich do społeczności szkolnej. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały tego dnia i solidnie się do niego przygotowywały. Tego dnia pełnoprawnymi uczniami stali się pierwszoklasiści z klas Ia oraz I b.

Podczas ceremonii uczniowie klasy I a oraz l b wykazali się dużą wiedzą oraz umiejętnościami recytatorskimi i wokalnymi. W trakcie pasowania przez Panią Dyrektor Małgorzatę Budną pierwszoklasiści zobowiązali się do pilnej nauki, dbania o dobre imię szkoły, szanowania rodziców, nauczycieli i miłości do Ojczyzny. Zasłużyli na dumne przyjęcie w poczet uczniów szkoły.
Z powodu sytuacji epidemiologicznej w wydarzeniu nie mogli uczestniczyć rodzice ani inni goście. Jednakże wszyscy pamiętali o naszych najmłodszych uczniach i przygotowali dla nich pamiątki tego wydarzenia. Wychowawczynie wraz z uczniami serdecznie dziękują za pamięć i zaangażowanie dyrekcji szkoły, wójtowi – Jerzemu Humięckiemu, Przewodniczącej Rady Rodziców – Beacie Kuklińskiej, Rodzicom uczniów, Samorządowi Szkolnemu, wychowawczyniom kl, I – III, Paniom: Agnieszce Szemplińskiej oraz Elżbiecie Chmielińskiej i Anecie Marchewce. Dzięki tym osobom pasowanie dało uczniom wiele radości i uczyniło ten dzień niezapomnianym.

IP, SPKM

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *