Towarzystwo Przyjaciół Chorzel: No i ruszamy!!!

n
Po kilku dniach od szkicowania Towarzystwo Przyjaciół Chorzel zaczyns malować nasz mural 3D. Dlatego – uwaga, uwaga – jeśli ktoś chciałby dołączyć do naszej ekipy i zmierzyć się z takim wzorem, niech daje znać.

Na razie odsłaniamy tylko fragmencik – m.in. żeby pokazać, skąd mamy na to środki. A te są z budżetu Województwa Mazowieckiego, które pozyskaliśmy dzięki konkursowi z zakresu kultury na rok 2021. Dziękujemy!

Całość muralu mamy pokazać za jakieś dwa tygodnie. I mamy nadzieję, że zrobimy to razem! Startujemy już w tę sobotę, 4 września, w godzinach popołudniowych. Zapraszamy do współpracy – zwłaszcza osoby, które już się zgłaszały wcześniej. Ale lista nie jest zamknięta

IP, TPCh