Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider
Slider

Tragiczny wypadek na obwodnicy Mławy – droga krajowa nr 7. Zginął kierowca toyoty [U SĄSIADÓW]

Trwają czynności mławskiej policji w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginął 72-letni kierowca toyota hiace. Do zdarzenia doszło 8 maja, około godziny 11, na obwodnicy Mławy, trasa K – 7. Policja apeluje o ostrożność.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło w sobotę, tj. 8 maja br., około godziny 11, na obwodnicy Mławy, na drodze krajowej nr 7. Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu wypadku, kierujący pojazdem marki Toyota Hiace, 72- letni mieszkaniec województwa śląskiego, poruszał się w kierunku Gdańska. Z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu.
– Tam doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Iveco, jadącym w kierunku Warszawy. Kierujący Iveco, 46- letni mieszkaniec pow. mławskiego w wyniku poniesionych obrażeń został hospitalizowany do szpitala w Mławie, natomiast 30 – letni pasażer do szpitala w Ciechanowie. Kierujący pojazdem marki Toyota doznał ciężkich obrażeń ciała i zmarł w szpitalu w Mławie. Mławska policja i prokuratura ustalają szczegółowy przebieg i przyczyny tego tragicznego zdarzenia – mówi asp. Aneta Prusik z zespołu prasowego KPP Mława.

IP, AP, KPP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider