niedziela, 3 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z GminNa sygnale

Tragiczny wypadek w Starych Kosinach. Zginął kierowca

Trwają czynności mławskiej Policji i prokuratury w sprawie tragicznego wypadku, w którym zginął 66-letni kierowca tira, mieszkaniec Gostynina. Do zdarzenia doszło dziś w nocy, na drodze krajowej nr 7, w Starych Kosinach.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia, 66-letni kierowca ciężarowego volvo z naczepą, jadąc w kierunku Gdańska, zjechał na przeciwległy pas ruchu a następnie do rowu i uderzył w drzewo. Służby ratunkowe powiadomiła przypadkowa osoba. Kierowca był zakleszczony w kabinie, został uwolniony z pojazdu przez strażaków, a następnie przewieziony przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Mławie. Niestety, w wyniku ciężkich obrażeń ciała, ranny kierowca zmarł. Mławska Policja i prokuratura ustalają szczegółowo przebieg i przyczyny tego tragicznego wypadku.

Okres wakacji na drogach powiatu mławskiego kończy tragiczny wypadek. Policja apeluje o maksymalną ostrożność na drodze. Chwila nieuwagi, dekoncentracji, zmęczenie za kierownicą, mogą doprowadzić do groźnego zdarzenia. Pamiętajmy o tym, zanim wsiądziemy za kierownicę, bo czasu niestety nikt nie cofnie.

IP, KPP