[U SĄSIADÓW] Areszt za narkotyki, broń i papierosy

rewolwer
Wspólne działania mławskiej policji i prokuratury doprowadziły do zatrzymania mieszkańca powiatu mławskiego, w którego mieszkaniu znaleziono amfetaminę, papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz broń i amunicję. Zatrzymany 63-latek został osadzony w areszcie śledczym.

-Zatrzymanie podejrzanego oraz zabezpieczenie narkotyków, kontrabandy i broni, to wynik prowadzonego od pewnego czasu, wielowątkowego śledztwa, realizowanego przez mławską prokuraturę i policję. Tuż przed weekendem, na terenie powiatu mławskiego, kryminalni zatrzymali 63-letniego mężczyznę – mówi asp.szt. Anna Pawłowska, rzecznik prasowy KPP w Mławie.

W jego mieszkaniu odnaleziono ponad 1,7 kg amfetaminy, ponad 37 tys. sztuk papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz rewolwer z amunicją. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów a następnie przesłuchany przez prokuratora. Usłyszał między innymi zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków.

Na wniosek prokuratora rejonowego , postanowieniem sądu, mieszkaniec pow. mławskiego został aresztowany na 2 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

IP, KPP, AG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *