Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

[U SĄSIADÓW] Groził byłej partnerce i podpalił BMW

Na 3 miesiące trafił do aresztu 33-latek, który groził pozbawieniem życia byłej partnerce. Mężczyzna usłyszał zarzut. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Oficer dyżurny nidzickiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o awanturze na jednej z posesji w gminie Kozłowo. Okazało się, że sprawcą interwencji jest 33-latek, który groził pozbawieniem życia swojej byłej partnerce. Ponadto mężczyzna na posesji zgłaszającej podpalił samochód marki BMW, który uległ całkowitemu zniszczeniu. Kobieta czuła zagrożenie ze strony mężczyzny i obawiała się, że jego słowa mogą zostać spełnione. Sytuacja została szybko opanowana, a 33-latek zatrzymany.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego mieszkaniec powiatu nidzickiego usłyszał zarzut kierowania gróźb karalnych. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa 33-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

IP, AP, RJ, KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider