Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM
mar-bud www

[U SĄSIADÓW] Kolejne zarzuty za posiadanie narkotyków

Policjanci z zespołu narkotykowego ciechanowskiej Komendy Policji zatrzymali trzy osoby podejrzewane o posiadanie środków odurzających. Kryminalni zabezpieczyli marihuanę oraz amfetaminę.

Ciechanowscy policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, w wyniku własnej pracy ustalili, że 25 i 19 letni mieszkańcy gm. Glinojeck jeżdżący BMW mogą posiadać narkotyki. W dniu 17 lutego 2021 roku policjanci zauważyli zaparkowany pojazd w miejscowości Glinojeck. W zaparkowanym samochodzie znajdowali się znani funkcjonariuszom dwaj mężczyźni, którzy na ich widok zaczęli się dziwnie zachowywać. Podejrzenia policjantów potwierdziły się. W portfelu jednego z mężczyzn oraz w pojeździe znajdował się biały proszek zawinięty w torebki foliowe. Wstępne badania wykazały, że znaleziona substancja to amfetamina. Ponadto w wyniku dalszych czynności ustalono, że narkotyki mężczyźni kupili od 21 – letniego mieszkańca Glinojecka. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania policjanci znaleźli kolejne środki odurzające. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą teraz przed sądem.
Przypomnijmy, że w świetle obowiązujących przepisów, za posiadanie narkotyków grozi do trzech, a gdy przedmiotem przestępstwa jest ich znaczna ilość, nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 

IP, KPP Ciechanów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

juniak www2
juniak www2