Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 w Chorzelach wczoraj dojechali do Spały. Czekamy na Mikołajkowe prezenty w postaci worka medali [ZDJĘCIA]

n
Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach wraz z nauczycielem i trenerem Michałem Zawojkiem wczoraj (niedziela 5, grudnia) zameldowali się przed chwilą w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale.

Wyjazd możliwy był dzięki zaangażowaniu pana trenera i współpracy dyrekcji Szkoły z Urzędem Miasta i Gminy w Chorzelach.
Dziś (poniedziałek, 6 grudni) reprezentantki Szkoły podstawowej Nr 2 w Chorzelach wystartują i powalczą o rekordy życiowe i kolejne sportowe doświadczenia w VI Halowych Mistrzostwach Czwartków Lekkoatletycznych.
Życzymy sukcesów i mocno trzymamy za Was kciuki i czekamy na Mikołajkowe prezenty w postaci worka medali.

IP, UMiGCh, Fot. UMiGCh

 

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.