Uczniowie Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej wystąpili na Dniu Seniora [ZDJĘCIA]

IMG   scaled
Słowa szacunku, miłości, wdzięczności wyrecytowali i wyśpiewali dla krzynowłoskich Seniorów uczniowie klasy IIIb podczas spotkania zorganizowanego 24 listopada z okazji Dnia Seniora. Dzieci reprezentowały całą społeczność Szkoły Podstawowej w Krzynowłodze Małej. Uroczystość odbyła się w budynku OSP w Krzynowłodze Małej, gdzie pani Monika Zielich – kierownik Klubu Seniora+ „Pod Świerkiem” zadbała o serdeczną atmosferę spotkania.

Zaproszeni goście, serdeczne powitania, pięknie przystrojona sala, przyjazna i uroczysta atmosfera a przede wszystkim uśmiechy na twarzach Seniorów sprawiły, że dzieci pięknie się zaprezentowały. Seniorzy nagrodzili uczniów gromkimi brawami i pysznymi słodkościami a Dyrektor Szkoły Małgorzata Budna złożyła życzenia oraz wyraziła wdzięczność za zaproszenie i otwartość na dalszą współpracę.
– Mamy nadzieję, że nasz występ uświadomił Seniorom jak bardzo są dla nas ważni, potrzebni, jak wielkim szacunkiem ich darzymy a przekazane życzenia spełnią się w 100 procentach – mówi Elżbieta Krajewska.

IP, EK, Fot. Nadesłane EK

 

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *