Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM
mar-bud www

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Zielonek przekazali karmę do schroniska psów [ZDJĘCIA]

Zielona w gminie Krasne to niewielka, malownicza miejscowość, malutka szkoła, w niej pewnie też niedużo uczniów… Ale serca gorące. I jak widać otwarte na potrzeby innych, pełne życzliwości, troski i wrażliwości… Tym razem na tych co głosu nie mają i o nic same się nie upomną – bezdomne, skrzywdzone przez los i ludzi – psy…

A wśród społeczności szkolnej wspaniała, wyjątkowa dziewczynka – Zosia Wierzbicka. To ona postanowiła w tym trudnym dla zwierząt, zimowym czasie pomóc psiakom. Organizując zbiórkę karmy i akcesoriów przydatnych w opiece nad nimi.
– Jesteśmy pełni podziwu dla jej przedsiębiorczości, zaradności, operatywności. Dziękujemy nauczycielom, uczniom, rodzicom i wszystkim zaangażowanym w zbiórkę karmy. Zosiu jesteś dla nas i psiaków prawdziwym bohaterem dnia codziennego. Takim dobrym duszkiem. Brawo. Dziękujemy serdecznie całej społeczności uczniowskiej, kadrze nauczycielskiej i rodzicom ze Szkoły Podstawowej w Zielonej w gminie Krasne – mówią wolontariusze Stowarzyszenia Nasze Cztery Łapy.

IP, SNCzW, Fot. SNCzW

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

juniak www2
juniak www2