Uczyli się udzielać pierwszej pomocy

n

 

W piątek, 25 marca uczniowie klas I-III w Szkole Podstawowej w Nowej Krępie uczyli się udzielać pierwszej pomocy.

Zajęcia poprowadziła mama jednego z uczniów, pani dr Dominika Olkowska. Dzieci z zainteresowaniem obserwowały, a następnie samodzielnie ćwiczyły udzielania pierwszej pomocy na fantomach.

IP, SP NK