Umowy podpisane. Środki pozyskane. Ruszają zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży z Miasta i Gminy Chorzele! Udział bezpłatny

o
Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska złożyła skuteczny wniosek do Ministerstwa Sportu dotyczący powołania Lokalnego Animatora Sportu i Gmina otrzymała dofinansowanie na organizację i przeprowadzanie zajęć sportowo – rekreacyjnych dla dzieci i młodzieży w okresie od 1 marca do do 31 listopada 2021 roku, kiedy to, zgodnie z decyzją Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, będą mogły rozpocząć się zajęcia na Boiskach Orlik.

 

Funkcję Lokalnego Animatora Sportu będzie pełnił nauczyciel wychowania fizycznego Michał Zawojek. Połowę kosztów projektu pokryje Ministerstwo Sportu, a drugą połowę Gmina Chorzele.
Udział w programie i uzyskane dofinansowanie to zwłaszcza w okresie trwającej pandemii i obostrzeń, bardzo dobra oferta atrakcyjnego i prozdrowotnego spędzenia czasu dla naszych dzieci i młodzieży.
Program będzie realizowany zgodnie z wszelkimi przepisami, również dotyczącymi bezpieczeństwa związanego z aktualną sytuacją.
W ramach projektu Lokalny Animator Sportu będzie: animował czas wolny dzieciom i młodzieży w sposób aktywny w tygodniu i w weekendy, prowadził zajęcia sportowe z różnych dyscyplin sportu, prowadził naukę i doskonalenie umiejętności gry w poszczególnych dyscyplinach, organizował gry i zabawy ruchowe.
Wszystkich chętnych do udziału prosimy o kontakt z panem Michałem Zawojkiem: nr telefonu: 514 050 082.

IP, UMiGCh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *