Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Uroczyście powitali nowo narodzonych mieszkańców gminy [GALERIA]

24 czerwca, po raz kolejny, ale pierwszy raz po przerwie spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią koronawirusa, burmistrz Beata Szczepankowska wraz z wiceburmistrz Reginą Grzelak uroczyście powitały w Przedszkolu Samorządowym w Chorzelach, nowo narodzonych mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele. Władze Gminy wręczyły rodzicom dedykowane bodziaki dla maluszków oraz listy gratulacyjne i upominki. Uroczystość odbyła się w niezwykle ciepłej i rodzinnej atmosferze. Jest ona już tradycją.

W tym wyjątkowym spotkaniu uczestniczyli nie tylko rodzice naszych pociech, ale także ich rodzeństwo i dumni dziadkowie. Obecni byli także: kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Sylwia Drężek oraz kierownik Referatu Promocji Sławomir Czaplicki. Maluszki i rodziców, którzy nie mogli z rożnych powodów wziąć udziału w uroczystości w tym dniu lub wcześniej ją potwierdzili, ale nie przybyli np. z powodu nieoczekiwanej zmiany pogody – zaprosimy na kolejną.
Udział w uroczystości wzięli: Cecylia Klara Antosiak – rodzice Izabela i Paweł Antosiak, Wiktor Bugaj – rodzice Magdalena Purzycka i Paweł Bugaj, Filip Kołakowski – rodzice Marta i Arkadiusz Kołakowscy, Łucja Anna Łagodzińska – rodzice Anna Linowska i Daniel Łagodziński, Agata Szmalc – rodzice Magdalena i Janusz Szmalc, Nicola Topham – rodzice Magdalena i Liam Topham
– Narodziny dziecka to wielka wartość dla rodziców, rodziny ale i dla całej naszej wspólnoty Miasta i Gminy Chorzele. Każde dziecko to nowa radość. Samorząd Miasta i Gminy Chorzele dokłada wielu starań, by stworzyć warunki i przestrzeń do prawidłowego rozwoju naszych pociech. Mamy piękne przedszkole, punkty przedszkolne w każdej większej wiosce, żłobek, klub dziecięcy, szesnaście placów zabaw, a w tym roku wybudujemy kolejne siedem, nasze szkoły są wyposażone w prawie każdy możliwy sprzęt, zorganizowana jest pomoc psychologiczno – pedagogiczna, są boiska, obiekty sportowe i rekreacyjne– mówiła Beata Szczepankowska.
Przekazane bodziaki mają trzy wzory: – I Love Miasto i Gminę Chorzele – jesteś dla nas cudem…jedynym, wyjątkowym, niepowtarzalnym”, „Witamy Cię w naszej Chorzelskiej Rodzinie !” oraz „Cieszymy się, że dołączyłeś do grona Mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele!”.
Rodzicom naszych najmłodszych mieszkańców gratulacje oraz serdeczne życzenia złożyły również Dyrektor Miejskiego Zespołu Placówek Opieki nad Dziećmi w Gminie Chorzele – Elżbieta Kobus oraz Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Chorzelach – Anna Lipińska.
Spotkanie upłynęło w radosnej i ciepłej atmosferze, podczas której nie zabrakło czasu na miłe rozmowy. Również młodsi goście nie narzekali na nudę, bawiąc się i spędzając miło czas na sali zabaw. Dla wszystkich zebranych został przygotowany pyszny tort.
Z niecierpliwością czekamy na kolejnych, nowych mieszkańców naszej gminy!

IP, UMiGCh, Fot. UMiGCh

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider