Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Wakacje w muzeum zakończone

Wakacje w muzeum dobiegły końca. Drugi tydzień obfitował w wiele ciekawych wydarzeń. Uczestnicy zajęć dowiedzieli się jak wygląda praca w muzeum, jak opracowywane są karty eksponatów muzealnych oraz jak powstają wystawy.

Z okazji przypadającego 15 sierpnia Święta Wojska Polskiego odwiedziliśmy 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu z własnoręcznie wykonanymi laurkami dla żołnierzy, które dzieci wręczyły na ręce dowódcy.
8 sierpnia obchodzony jest w Polsce Wielki Dzień Pszczół, w związku z tym wykonaliśmy hotele dla owadów, które zostały zawieszone w przestrzeni miejskiej.
Nie zabrakło też gier i zabaw sportowych, na które wybraliśmy się do miejscowego OSIR-u. Ostatniego dnia, podczas spaceru po mieście, dzieci poznały przasnyskie zabytki, o których opowiedział pracownik muzeum.
– Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w wakacyjnej przygodzie i do zobaczenia za rok!Podziękowania kierujemy też do dyrektorów miejskich instytucji: Miejskiego Domu Kultury, OSIR-u oraz dowódcy 2. Ośrodka Radioelektronicznego – mówią organizatorzy.

IP, MHwP

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider