Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Waldek Woźniak potrzebuje pomocy. Już w sobotę, 13 lutego w Przasnyszu ruszy dla niego zbiórka

Już w sobotę, 13 lutego wolontariusze Fundacji Moc Pomocy będą obecni z Przasnyszu. Tego dnia odbędzie się zbiórka dla 24-letniego Waldemara Woźniaka. Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego miasta i nie tylko do pomocy. Każda złotówka wrzucona do puszki to szansa na szybszy powrót do sprawności młodego mężczyzny.

Waldemar Woźniak to młody, 24 – letni mężczyzna. Jest ambitny, pracowity oraz uczynny. Nigdy nikomu nie odmówił pomocy. Każdy mógł na nim polegać.
– Jego największym marzeniem jest powrócić do sprawności – mówi pani Katarzyna, siostra Waldemara Woźniaka,

Waldek miał dużo znajomych, własną domową siłownię, w której spędzał dużo wolnego czasu. Lubił słuchać muzyki, oglądać filmy. Do 18 grudnia 2020 roku.

Wówczas uczestniczył w wypadku samochodowym. Jechał jako pasażer. Znalazł się szpitalu w ciężkim stanie. Na miejscu okazało się, że Waldek ma uszkodzony kręgosłup w odcinku szyjnym i ma porażenie czterokończynowe. Chirurdzy natychmiast przeprowadzili operację stabilizacji uszkodzonych kręgów, dzięki czemu wróciła częściowa sprawność i czucie w rękach. Waldek nadal zmaga się z paraliżem nóg.
Dlatego tak ważna i niezbędna jest mu kompleksowa rehabilitacja i zakup sprzętu ortopedycznego. Wszystkie wydatki przekraczają możliwości finansowe rodziny młodego mężczyzny.
– Nie możemy zostawić Waldka bez pomocy. Proszę z całego serca w imieniu mojego brata i całej naszej rodziny o pomoc i wsparcie! Wierzę, że dzięki Państwa pomocy poruszymy serca wielu dobrych ludzi – mieszkańców Przasnysza, jak i również okolic, którzy chętnie przyłączą się do zbiórki. Wspólnymi siłami zdziałamy cuda i uzbieramy na rehabilitację i dalsze leczenie mojego brata – apeluje siostra.

Dzielna ekipa wspierająca Waldka organizuje akcje, które mają za zadanie zgromadzenie środków na rehabilitację, która jest jedyną szansą na powrót do sprawności

W nadchodząca sobotę, 13 lutego wolontariusze Fundacji Moc Pomocy, której Waldek jest podopiecznym będą w Przasnyszu. Serdecznie zapraszamy i prosimy o symboliczną złotówkę dla Waldka do puszek mocy. Zachęcamy również do oddania 1% podatku dla Waldka Woźniaka.

Aby dokonać wpłaty na rzecz Waldka Woźniaka należy kliknąć w poniższe linki.

https://www.siepomaga.pl/waldek-wozniak
https://www.facebook.com/poMOCdlaWaldkaWozniaka/

IP, WS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider