Warsztaty „Lato z fotografią” zakończone [ZDJĘCIA]

n
W sobotę, 23 lipca odbyły się trzecie i zarazem ostatnie spotkanie warsztatowe pt. Lato z fotografią, organizowane przez Lokalną Organizację Turystyczną Północnego Mazowsza. Część teoretyczna odbywała się w dworku w Chojnowie natomiast część praktyczna w parku przy dworku.

Uczestnicy projektu zdobyli niezbędną wiedzę o fotografii, która umożliwi im wykonywanie świadomych zdjęć. Zajęcia przebiegły w znakomitej atmosferze. Zajęcia prowadził fotograf Adrian Biema.
Projekt pt. „Lato z fotografią” realizowany jest w ramach konkursu: Kultura, sztuka, ochrona dóbr kultury i dziedzictwa narodowego 2022 ogłoszonym przez: Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego – Wydział Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi.

IP, UGCzB

Fot. Agnieszka Wilkowska

 

 

 

 

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.