Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Wieści z Przedszkola w Dobrzankowie

Tuż przed lockdownem w Przedszkolu w Dobrzankowie odbyły się liczne uroczystości: Dzień Kobiet, Topienie Marzanny oraz Konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna”.
8 marca w przedszkolu w Dobrzankowie obchodzono  Dzień Kobiet. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i kwiatów… Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy byli przemili, uczynni i sympatyczni.
19 marca dzieci z przedszkola w Dobrzankowie uroczyście powitały nową porę roku Wiosnę, zaś pożegnały Zimę. Po wykonaniu Marzanny, przedszkolaki pomaszerowały, aby spalić ją i w ten sposób na dobre pożegnać Zimę. Wszędzie wkoło zrobiło się zielono, a słońce zaczęło świecić mocniej.
Z kolei w dniu 24 marca odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Kartka Wielkanocna” zorganizowanego przez Punkt Przedszkolny w Dobrzankowie. Celem konkursu było: propagowanie tradycji i folkloru związanego ze świętami wielkanocnymi, umiejętne zaprezentowanie różnych technik plastycznych i rozwijanie kreatywności.
Uczestnikami konkursu były dzieci w wieku 3-6 lat uczęszczające do Punktów i Oddziałów Przedszkolnych w Bogatem, Dobrzankowie, Karwaczu. Technika wykonania prac była dowolna. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody i dyplomy. Wszystkim serdecznie dziękujemy za udział.
IP, UGP, PD
I miejsce – Lena Wierzbicka OP Dobrzankowo
II miejsce – Antoni Kubiec OP Bogate
III miejsce – Alan Krośnicki PP Dobrzankowo
Wyróżnienie otrzymali: Antoni Grabowski PP Bogate
Maja Wdowińska OP Karwacz
Alan Wierzbicki PP Dobrzankowo
Nikola Chylińska – Obrębska OP Dobrzankowo
Marcel Zagroba OP Bogate

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider