poniedziałek, 2 października, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleriaSzkoły

„Witajcie Wakacje ”- Koniec zajęć dydaktycznych z Przedszkolu w Czernicach Borowych [ZDJĘCIA]

Zajęcia dydaktyczne w przedszkolu dobiegły końca, dzieciaki powitały wyczekiwane i zasłużone wakacje. Dziesięć miesięcy wspólnych zajęć i zabaw, podróżach po porach roku i wycieczkach szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań.

23 czerwca o godzinie 9:00 Ksiądz Proboszcz Michała Gaszczyński odprawił Mszę świętą w podziękowaniu Bogu za mijający rok szkolny i katechetyczny, z udziałem społeczności szkolnej.

Uroczystość zakończenia roku przedszkolnego otworzyła Pani Dyrektor Małgorzata Góralczyk, która podsumowała pracę dydaktyczno-wychowawczo-opiekuńczą przedszkola w roku 2021/2022. W swoim przemówieniu między innymi podziękowała za współpracę nauczycielom, pracownikom szkoły oraz rodzicom.
Następnie odbyła się cześć artystyczna oraz pożegnanie sześciolatków. Dzieci dostojnie prezentowały swoje umiejętności aktorskie. Po występach wszystkie przedszkolaki otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Góralczyk. Dzieciaki otrzymały również dyplomy uczęszczania na zajęcia katechezy z rąk Księdza Proboszcza Michała Gaszczyńskiego. Pani wice- dyrektor Pani Beata Ulatowska życzyła wszystkim przedszkolakom słonecznych, udanych i bezpiecznych wakacji. Kolejni absolwenci opuszczają mury przedszkola, by po wakacjach rozpocząć naukę w klasie pierwszej, życzymy im wielu sukcesów.

IP, Monika Nosarzewska