Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Wizytacja Sekretarza Stanu MSWiA i Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP

W poniedziałek, 22 czerwca w Komendzie Powiatowej PSP w Przasnyszu miała miejsce wizytacja  Sekretarza Stanu Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Macieja Wąsika, Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP bryg. Jarosława Nowosielskiego, Jacka Sokołowskiego Specjalisty w Wydziale Infrastruktury i Modernizacji Biura Logistyki Komendy Głównej PSP.

W wizytacji uczestniczyli również Starosta Przasnyski Krzysztof Bieńkowski, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Przasnyskiego Paweł Mostowy oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP – asp.sztab. w st. spocz. Bogdan Rzepczyński.

Podczas spotkania wizytujący zapoznali się z warunkami pracy i służby przasnyskich strażaków, dokonali również przeglądu obiektu oraz sprzętu będącego w dyspozycji Komendy Powiatowej PSP w Przasnyszu.

Robocza wizyta zakończyła się spotkaniem ze strażakami i pracownikami cywilnymi z Komendy Powiatowej PSP oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Przasnyszu.

Po wizytacji w KP PSP w Przasnyszu wszyscy goście udali się do budynku Starostwa Powiatowego w Przasnyszu gdzie odbyło się spotkanie z członkami Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu przasnyskiego.

 

IP, PK, KP PSP Przasnysz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider