Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM
mar-bud www

Wypadek na skrzyżowaniu Mchówko – Bartniki – Przasnysz. Poszkodowani trafili do szpitali

W niedzielę, 1 sierpnia  o godzinie 11:25 w Przasnyszu na ul. Królewieckiej na drodze tzw. różowych słupów, na skrzyżowaniu z drogą relacji Bartniki – Mchówko doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch aut osobowych, w wyniku którego pokrzywdzonych zostało pięć osób.
Ze wstępnych ustaleń będących na miejscu policjantów wynika, że 67 letni mieszkaniec województwa pomorskiego kierując samochodem osobowym marki Kia Ceed, wjeżdżając na skrzyżowanie od strony miejscowości Bartniki, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla 28 – letniego mieszkańca Przasnysza poruszającego się samochodem osobowym marki BMW 320D i doprowadził do zderzenie tych pojazdów, co skutkowało wywróceniem się samochodu BMW na dach i zatrzymaniu się na pobliskiej łące.
–  W pojeździe Kia Ceed znajdowała się jeszcze 72 – letnia pasażerka, natomiast w BMW jako pasażerowie podróżowali: 25 – letnia kobieta i 6 – letnie dziecko. Troje uczestników zdarzenia zostało przewiezionych do szpitali w Przasnyszu i Ciechanowie, a pozostała dwójka Lotniczym Pogotowiem Ratunkowych do szpitali w Warszawie i Makowie Mazowieckim – mówi kom. Paweł Rykowski z KPP w Przasnyszu.
Badanie stanu trzeźwości obydwóch kierujących wykazało, że w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia czynności procesowe zostały wykonane przez grupę operacyjno – dochodzeniowa.
Przasnyscy policjanci apelują do kierowców o rozsądek i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo na drodze.
IP, KPP, WS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

juniak www2
juniak www2