Wypadek w Rembielinie. Osobówka zderzyła się z ciężarówką przewożącą 170 świń

n

Do wypadku doszło w poniedziałek, 3.10.2022 roku, w miejscowości Rembielin (gmina Chorzele). W zderzeniu pojazdów poszkodowana została jedna osoba. Zwierzęta nie ucierpiały w wypadku.

3 października o godzinie 17.00 do Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej  w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodowym w miejscowości Rembielin, gm. Chorzele.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy zastępy straży pożarnej, w tym jednostkę OSP Rycicie i OSP KSRG Chorzele. Okazało się, że samochód osobowy marki Skoda uderzył w przyczepę samochodu ciężarowego. Ciężarówka przewoziła około 170 sztuk świń. Zwierzęta nie ucierpiały w wypadku.

Kierowca, który uskarżał się na ból kończyny górnej, został przetransportowany do szpitala w Przasnyszu.

– Działania straży pożarnej nadal trwają. Polegają na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu wycieków płynów  z samochodu osobowego przy użyciu sorbentu oraz odłączeniu instalacji elektrycznej. W związku z tym, że droga krajowa była zamknięta straż wspomagała funkcjonariuszy policji w kierowaniu ruchem oraz oświetlano teren działań operacyjnych policji – informuje Rafał Sekuna, dyżurny Stanowiska Kierowania PSP w Przasnyszu.

fot. KP PSP Przasnysz

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *